سفارش تبلیغ
صبا


 

   مبارک باد میلاد تو،  
     ای معراج خاکیان و ای سراج افلاکیان؛  
  ای آینه ایمان،
  یا صاحب الزمان !
 حجت موعود آنکه فضلی دیگر بر مقام فضیلتش افزودی ، پس کلمه ی توحید تو از جهت صدق و عدالت به حد کمال رسید ، نیست تغییری دهنده ای برای کلمات تو و آیاتت را کسی تعقیب نتواند کرد ، آن کلمات ظاهرات انوار مشعشع و روشنی فروزنده ی توست و رهنمای نور معرفتت ؛
در این شب تاریک عالم همان امام غایب پنهان از نظرها که مولدش معظم و محل ظهورش مکرم است و فرشتگان گواهان اویند و خدا یاور و نیرو بخش او هنگامی که وعده ی ظهورش فرا رسد و فرشتگان یاریش کنند او شمشیر قهر خداست که کند نگردد و نور خداست که خاموش نشود و صاحب مقام حلم است که سبک سر نگردد و مدار روزگار و حافظ و نگهدار زمان است و والیان امرند که آنچه در شب قدر نازل می شود بر آنها نزول یابد.
حشر و نشر خلق و مترجم و مسران وحی حق و نگهبان امر و نهی خدا هستند ، پروردگارا پس تو بر امام خاتم و قائم آن ائمه ی هدی که پنهان است درود فرست.
بار الها و ما را به ایام قیام او و ظهورش برسان و ما را از نصرت کنندگانش قرار ده و خون او چون خواهی ما را ما را با خون او قرین گردان و ما را در دفتر یاران و خواصانش ثبت فرما و ما را در دولت او با تنعم و خوشی زنده بدار و به صحبتش بهره مند گردان و به حق او استوار ساز و از هر بدی محفوظ دار ای مهربان ترین مهربانان.
و ستایش مخصوص خداست که پروردگار عالمیان است و درود بر سید ما حضرت محمد (ص) خاتم پیغمبران و رسولان و بر خاندان صادق و عترت ناطق آن بزرگوار و لعنت بر جمیع ظالمان جهان و تو میان ما و ظالمان عالم حکم فرما که بهترین حکم فرمایی
 و ...

 


نوشته شده در شنبه 90/4/25 ساعت 3:33 صبح توسط: نشریه حضور (مختص امام عصر عج) | نظر | موضوع: نیمه شعبان


رو به من کرد و پرسید: نماز امام زمان (عج الله تعالی فرجه الشریف) را چطور می خوانند؟
با تعجب پرسیدم: حالا چی شده که می خواهی نماز امام زمان (عج الله تعالی فرجه الشریف) را بخوانی؟
گفت: نذر کرده ام و بعد لبخندی زد.
نماز را که خواندیم، گفت: برو هر چه زودتر بچه ها را خبر کن.
وقتی همه جمع شدند بروجردی با اطمینان، روی نقشه، یک نقطه را نشان داد و گفت: باید پایگاه اینجا باشد.
یکی یکی آن منطقه را بررسی کردیم، همه گفتند: بهترین نقطه همین جاست.
گفتم: چطور شد محلی به این خوبی پیدا کردی؟
گفت: قبل از خواب، توسل جستم به وجود مقدس امام زمان (عج الله تعالی فرجه الشریف) و با خودم نذر کردم که اگر این مشکل حل شود، به شکرانه، نماز امام زمان (عج الله تعالی فرجه الشریف) بخوانم.
و بعد همانجا روی نقشه به خواب رفتم.
تازه خوابیده بودم که دیدم آقایی آمد توی اتاق.
خوب صورتش را به یاد نمی آورم. ولی انگار مدت ها بود که او را می شناختم، انگار خیلی وقت بود که با او آشنایی داشتم.
آمد و گفت که اینجا را پایگاه بزنید.
اینجا محل خوبی است و با دست روی نقشه را نشان داد.
از خواب پریدم.
دیدم هیچ کس آنجا نیست.
بلند شدم و آمدم نقشه را پیدا کردم.
تعجب کردم، اصلا به فکرم نرسیده بود که در این ارتفاع پایگاه بزنیم.

خاطره از آقای شفیعی /امام زمان(عج الله تعالی فرجه الشریف) و شهدا

خدایا ما از تو امید و اشتیاق داریم که دولت با کرامت آن امام زمان(عج الله تعالی فرجه الشریف) را به ظهور آوری و اسلام و اهلش را به آن عزت بخشی و نفاق و اهل نفاق را ذلیل و خوار گردانی و ما را در آن دولت حقه، اهل دعوت به طاعتت و از پیشوایان راه هدایتت قرار دهی و بواسطه ی آن زرگوار به ما کرامت دنیا و آخرت عطا فرمایی.

دعای افتتاح


نوشته شده در شنبه 90/4/25 ساعت 3:14 صبح توسط: نشریه حضور (مختص امام عصر عج) | نظر | موضوع: شهدا و امام زمان


توجه                                                                         توجه

 

لطفا حتما حتما حتما مطالعه فرمایید ...

 


لطفا در نشر این مطلب و کپی برداری از آن در سایت ها و وبلاگ های خود چه با ذکر منبع چه بدون ذکر منبع به هیچ وجه  کوتاهی نفرمایید ...

دوستان عزیز سلام ...

 

در شهرهای بزرگ اعم از تهران ، اصفهان ، مشهد و برخی شهرستان های کوچک کلاس هایی با عنوان «عرفان» در حال برگزاری و روند رو به رشد هستند.

 

این کلاس ها پس از آموزش کامل به شاگردان خود افراد زیر مجموعه خود را به صورت کاملا گسترده به محله ها و شهرهای اطراف خود برای آموزش به دیگر افراد جامعه فرستاده و پس از آموزش دوباره این روند درختی ادامه پیدا می کند.

 

در این کلاس ها آموزش با قرآن ، احادیث و روایات آغاز شده و کم کم افراد ناآگاه را از دین خارج می کند که اغلب و بیشتر در بین بانوان رواج پیدا کرده است.

در آخر کلاس ها کار به مرحله ای می رسد که افراد زیر شاخه کاملا از دین جدا شده و تمامی اعمال دینی خود را کنار خواهند گذاشت ...

 

جامعه ی دینی و مسلمان زمانی از پا درخواهد آمد که دین خود را به عرفان های کاذب به وجود آمده بفروشد و ارزش و اعتباری برای ائمه و معصومین و مهمتر از همه خدای خود قائل نباشد.

 

در حدیثی در وسائل الشیعه از امام رضا «ع» نقل شده است :

 

در آخرالزمان برای شیعیان ما خطری به وجود می آید که خطر آن از خطر دجال بیشتر خواهد بود ...

و خطر آن همان طور که بیان شد در جامعه ی شیعی اتفاق خواهد افتاد ، این کلاس ها توسط کسانی که خود شیعه بوده اند و حالا با عنوان شیعه فعالیت می کنند برگزار خواهد شد البته ناگفته نماند که این افراد خود را مسلمان اصل می دانند و شما را افراد از دین خارج شده و نادان !!! و نتیجه این خواهد بود که حق و باطل با هم آمیخته خواهد شد و مومن و منافق غیرقابل تشخیص خواهند بود و زمانی که این اتفاق بیافتد امر مشتبه خواهد شد ( معمولا امر در روایات به معنای ولایت است ) یعنی کاری می کنند که در ولایت تشکیک حاصل شود.

 

در این فتنه گروه های زیادی از شیعه ریزش می کنند و طبق قول امیرالمومنین «ع» شیعیان مانند انبار گندمی که آفت زده ریزش می کنند و تا جایی این آفات پیش خواهد رفت که به اندازه چند لقمه از این انبار باقی نخواهد ماند.

 

دوستان عزیز
مبادا مبادا مبادا حتی برای آزمایش به طرف این کلاس ها کشیده شوید که گرفتار دام شیطان خواهید شد حتی اگر این کلاس از طرف مادر یا خواهر یا نزدیک ترین فرد زندگی خود شما به شما معرفی شود.

 

امام زمان ما فروشی نیست لطفا امام زمان را به کلاس های کاذب نفروشید ...


نوشته شده در شنبه 90/3/21 ساعت 6:57 عصر توسط: نشریه حضور (مختص امام عصر عج) | نظر | موضوع:


شعیب بن صالح جوانی است گندمگون، لاغر، با ریش کم‌ پشت، صاحب بصیرت و یقین از اهالی ری که اندکی پیش از ظهور حضرت در میان ایرانیان، ظاهر شده و نقش رهبر نظامی را در حرکت ظهور آن حضرت، ایفا می‌کند. او مردی است شکست‌ناپذیر، اگر کوه در مقابلش بایستد آن را منهدم کرده و عبور می‌کند.
وی به همراه سیّد خراسانی که رهبری سیاسی ایرانیان را به عهده دارد، پرچم اسلام را به حضرت مهدی(ع) می‌سپارند و با نیروهای خود در نهضت آن حضرت شرکت می‌کنند. خراسانی و شعیب در زمره یاران خاصّ آن حضرت قرار می‌گیرند و شعیب بن صالح به فرماندهی کلّ نیروهای حضرت مهدی(ع) منصوب می‌گردد.
البتّه احتمال دارد که جهت حفظ و ایمنی، نام او مستعار باشد تا وعدة الهی محقّق شود. همچنین امکان دارد که نام او و نام پدرش مشابه شعیب و صالح یا به معنای این دو باشد.
برخی روایات وی را اهل سمرقند ـ که هم‌اکنون در اشغال شوروی است ـ می‌داند، امّا بیشتر روایات می‌گوید که او اهل ری است و با قبیلة بنی‌تمیم نسبتی دارد و اینکه از یکی از بخش‌های بنی‌تمیم ـ به نام محروم ـ می‌باشد و اینکه وی غلامی از بنی‌تمیم است. روایتی که می‌گوید فاصلة میان خروج شعیب و سپردن زمام امور را به مهدی(ع) 72 ماه است را می‌توان حکم به صحّت آن نمود که در این صورت، ظاهر شدن خراسانی و شعیب، شش سال قبل از ظهور حضرت مهدی(ع) خواهد بود.
کتاب عصر ظهور شیخ علی کورانی را می خوانم . درباره دو شخصیت ایرانی مقارن ظهور می نویسد . سید خراسانی و شعیب ابن صالح ( در برخی روایات صالح ابن شعیب آمده است ). شیخ علی کورانی در مطلبی با عنوان " ظاهر شدن خراسانی و شعیب در ایران " می نویسد : " بطور خلاصه نقش آن دو چنانچه از منابع اهل سنت و برخی از روایات شیعه روشن می شود این است که در آن زمان ایرانیانیان درگیر جنگی نابرابر با دشمنان خویشند و در اثر طولانی شدن جنگ سید خراسانی را به عنوان سرپرست امورشان انتخاب می نمایند. گرچه وی به این امر چندان رغبتی نشان نمی دهد اما با اصرار زیاد آنان می پذیرد و زمانیکه رهبری ایرانیان را پذیرفت با ایجاد وحدت کلمه در صفوف نیروهای مسلح ایرانی سردار رشید خود شعیب ابن صالح را به فرماندهی کل نیروهای مسلح تعیین می کند. "
شیخ علی کورانی سپس با توضیح شرایط ظهور حضرت مهدی عج می نویسد : " خراسانی و شعیب در زمره یاران خاص آن حضرت قرار می گیرند و شعیب به فرماندهی کل نیروهای حضرت منصوب می گردد نیروهای خراسانیان مرکز ثقل و یا هسته مرکز لشکریان حضرت را تشکیل می دهند که وی برای تصفیه وضع داخلی کشور عراق و مخالفان و شورشیان و سپس در درگیری با ترکان ( روسها ) و در نهایت در پیشروی بزرگ جهت آزادسازی قدس بر آنها تکیه می کند . "
کورانی سپس به روایاتی که ویژگیهای شعیب پرداخته اشاره می کند و می گوید : " اما نسبت به شعیب ابن صالح و یا صالح ابن شعیب باید گفت که روایات ویژگیها و اوصاف وی را ذکر کرده است که جوانی است گندم گونه لاغر دارای محاسنی کم پشت صاحب بصیرت و یقین و اراده ای خلل ناپذیر و از جنگاوران بنام و ممتاز می باشد . او مردی است شکست ناپذیر اگر کوه در مقابلش بایستد آن را منهدم کرده و عبور می کند ... تا آخر . البته احتمال دارد که جهت حفظ و ایمنی نام او مستعار باشد ... بیشتر روایات می گوید او اهل ری است .. سئوال دیگر از زمان ظاهر شدن آن دو شخصیت است .. آنچه بهتر به نظر می رسد این است که ظاهر شدن آن دو تن در سال ظهور حضرت مهدی عج و همزمان با خروج سفیانی و یمنی است البته احتمال دارد روایتی که می گوید : " فاصله بین خروج شعیب و بین سپردن زمام امور به مهدی ع هفتاد و دو ماه می باشد " می توان حکم به صحت آن نمود که در این صورت ظاهر شدن خراسانی و شعیب شش سال قبل از ظهور حضرت مهدی ع خواهد بود . "

 
برای مطالعه در این زمینه می‌توانید به منبع زیر رجوع کنید:

  1. چشم‌اندازی به حکومت مهدی، نوشتة نجم‌الدّین خراسانی،


نوشته شده در یکشنبه 89/12/22 ساعت 5:16 عصر توسط: نشریه حضور (مختص امام عصر عج) | نظر | موضوع:


در روایات ظهور، به نهضت و حرکت شخصی به نام خراسانی برمی‌خوریم که از ناحیة شرق به یاری امام زمان(ع) برمی‌خیزد و سپاه وی فرمانده‌ای دارد. حال پرسش این است که پرچمدار و فرماندة سپاه خراسانی کیست؛ در پاسخ  باید بگوییم که خروج سفیانی در برخی روایات، از نشانه‌های ظهور خوانده شده است؛ در همان سالی که سفیانی قیام می‌کند، سیّد خراسانی از سمت مشرق قیام کرده، به سمت کوفه می‌رود. در روایات، این شخص به خوبی معرفی نشده؛ ولی ظاهراً پرچمدار حق است که برای مبارزه با ظلم قیام می‌کند.
نویسندة کتاب «عصر ظهور» در این رابطه می‌نویسند: «اندکی پیش از ظهور حضرت مهدی(ع) در میان ایرانیان شخصی با عنوان سیّد خراسانی ظاهر شده که رهبری سیاسی مردم را به عهده می‌گیرد. شعیب بن صالح نیز پرچمداری را عهده‌دار می‌شود. ایرانیان تحت رهبری این دو تن، نقش مهمّی را در حرکت ظهور آن حضرت ایفا می‌کنند. سیّد خراسانی و شعیب، جنگ را در مرزهای ایران، ترکیه و عراق هدایت می‌کنند و نیروهای مستقر در شام، خود را به پیش رانده و در همان زمان، از دو جناح عراق و شام آمادة پیشروی بزرگ به سوی فلسطین و قدس می‌شوند».1
از سخنان معصومان(ع) به دست می‌آید که پرچم‌های متعدّدی از شرق یعنی بلاد شرقی ایران تا سرحدّ چین قیام می‌کنند که ظاهراً محلّ اجتماع آنها خراسان است و خراسانی نیز که پرچم مستقلّی دارد با کمک آنان، حرکت خود را آغاز می‌نماید، پرچم خراسانی مهم‌ترین آن پرچم‌هاست. و به این اعتبار از همة آنها به رایات شرقی تعبیر شده که دارای پرچم‌های سیاه هستند. 
 نکتة دیگر اینکه در روایات به سه پرچم از خراسان اشاره شده است که در سه مرتبه قیام می‌کنند که دو مورد از آنها تحقّق یافته؛ یکی «بیرق‌های سیاه ابومسلم خراسانی» که برای تشکیل دولت بنی‌العبّاس بوده است و دوم «پرچم مغول» که از ناحیة خراسان آمد و دولت بنی‌العبّاس را بر هم زد، لیکن پرچم سوم باقی مانده و اوست که متصّل به ظهور امام زمان ـ ارواحنا فداه ـ خواهد بود و با سفیانی خواهد جنگید. حضرت باقر(ع) فرمودند: «آنگاه که لشکر سفیانی در کوفه مشغول قتل و غارت باشند، بیرق‌هایی از طرف خراسان برسند که منزل‌ها را به سرعت طی کنند و با ایشان، چند نفر از اصحاب قائم ـ ارواحنا فداه ـ باشد».
رسول خدا(ص) در روایتی این‌گونه فرمودند: «خداوند برای ما اهل بیت آخرت را بر دنیا برگزیده است. همانا پس از من دودمانم آواره و مطرود واقع خواهند شد؛ تا آنگاه که پرچم‌های سیاه از سوی مشرق پدیدار شود. پس آنان حق را طلب کنند لیکن به ایشان داده نشود، پس می‌رزمند و پیروز می‌شوند پس هر کس از شما و نسل شما ایشان را درک کرد باید خود را به آنان رساند اگرچه بر روی یخ‌ها بخزد آنان امر را به مردی از خاندان من می‌سپارند که زمین را از عدل و داد لبریز می‌سازد پس از آنکه از ظلم و جور مالامال شود.
براساس روایاتی که در منابع حدیثی شیعه (مانند «غیبت» نعمانی و طوسی) در خصوص این شخص وارد شده است، احتمال دارد بتوان خراسانی را یاور خراسانیان، رهبر آنان و فرماندة لشکر خراسان تفسیر کرد. گاهی نیز از او تحت عنوان هاشمی یاد شده است. با این حال در روایات، از پرچمدار سپاه ایران سخن به میان آمده و آن شعیب بن صالح است.
امیرمؤمنان(ع) می‌فرمایند: «سفیانی و صاحبان پرچم‌های سیاه با یکدیگر روبرو می‌شوند (احتمالاً سپاه سیّد خراسانی یا سیّد هاشمی)؛ در حالی که میان آنان جوانی از بنی‌هاشم است که در کف دست چپ او، خال سیاهی است و در پیشاپیش لشکریان او، شخصی از قبیلة بنی تمیم به نام شعیب بن صالح قرار دارد».
در روایات از عمّار یاسر نقل شده که: «شعیب بن صالح، پرچمدار حضرت مهدی(ع) است».3 در منابع اهل سنّت نیز آمده است: «فرماندة لشکریان پیشرو حضرت مهدی(ع) مردی از قبیلة بنی تمیم است که محاسن کمی دارد و او را شعیب بن صالح نامند».4
و نیز: «از خراسان سپاهی حرکت می‌کند که کمربندهای سیاه و پیراهن سفید پوشیده‌اند، جزو پیش‌قراولان سپاه، فرمانده‌ای است به نام شعیب بن صالح... آنان سپاهیان سفیانی را شکست داده، گریزان می‌کنند و در بیت‌المقدّس فرود می‌آیند و زمینة ظهور حضرت مهدی(ع) را پایه‌ریزی می‌کنند».5
به هر حال وجود سیّد خراسانی را بپذیریم یا نه و اینکه او رهبر سپاهیان ایران است، در روایات از شعیب بن صالح تحت عنوان پرچمدار و پیش‌قراول سپاه ایران و از زمینه‌سازان حکومت جهانی حضرت مهدی(ع)، سخن به میان آمده است که احتمالاً مورد سؤال شما نیز همین شخص است.
روایات مربوط به خراسانی که از طریق اهل سنت و همچنین در منابع متأخر شیعه وارد شده است به روشنی دلالت دارد بر این که آن شخصیت از ذریه امام حسن مجتبی ـ علیه السلام ـ یا امام حسین ـ علیه السلام ـ است و از او به عنوان هاشمی خراسانی یاد شده است و صفات جسمی وی را که دارای صورت نورانی است و خال برگونه راست و یا دست راست دارد بیان کرده اند.نویسنده از روایات وارده در منابع متقدم شیعه نتیجه متفاوت می گیرد.
همین طور در مورد صفات جسمانی سید خراسانی نیز برداشتهای متفاوت و گوناگون وجود دارد مثلاً از کلمه «فتی» که در روایات مربوط به سید خراسانی یا حسنی ذکر شده است بعضی جوانی سنی را فهمیده و در نتیجه می گویند سید خراسانی هنگام قیامش، جوان است در حالی که برخی دیگر جوان مردی را معنی مناسب برای آن می دانند و می گویند جوان مردی یکی از ویژگی های سید خراسانی است نه اینکه سید خراسانی هنگام قیام در سنین جوانی قرار داشته باشد. یکی دیگر از صفات جسمانی سید خراسانی داشتن خال بر گونه و یا دست راست است و در تفسیر آن نیز احتمالات مختلف وجود دارد که آیا به معنی خال معروف است و یا اینکه از ماده خلل و به معنی آسیب دیدگی و نقص است.
الخراسانی هو الذی یسلم الرایة إلى الإمام المهدی (عج) أو یکون أعلى منصب عند أهل إیران (خراسان) حتى یسلم رایة الولایة والقیادة إلى الإمام المهدی (عج).

 ذا خرجت خیل السفیانی (عدو الإمام المهدی عج) إلى الکوفة بعث فی طلب أهل خراسان، ویخرج أهل خراسان فی طلب المهدی (أی لمبایعته) فیلتقی هو الهاشمی (الخراسانی) برایات سود على مقدمته شعیب بن صالح (قائدة الجیش) فیلتقی هو وأصحاب السفیانی بباب إصطخر (منطقة بجنوب إیران) فیکون بینهم ملحمة عظیمة فتظهر الرایات السود (أی تنتصر) وتهرب خیل السفیانی، فعند ذلک یتمنى الناس المهدی (أی لمبایعته کما بایعه الإیرانیون) ویطلبونه. - مخطوطة ابن حماد ص86.
 ورد فی الروایات عند الطرفین أن مواصفات الخرسانی کالتالی:

 1- سید هاشمی حسینی.

 2- من خراسان.

 3- صبیح الوجه.

4. فی خده الأیمن خال.

5- فی یده الیمنى خال أو خلل (الخال فی اللغة علامة ضعف).

6- أنه أعلى منصف فی إیران، أی یکون القائد الأعلى للجیش أو للجمهوریة


نوشته شده در پنج شنبه 89/12/19 ساعت 5:49 عصر توسط: نشریه حضور (مختص امام عصر عج) | نظر | موضوع:

<      1   2   3   4   5   >>   >

منوی اصلی

 RSS 
صفحه نخست
نرم افزار مهدوی شمیم انتظار
دوره آموزش مهدویت - نگین آفرینش
زندگی نامه حضرت
حکومت در زمان غیبت
مدعیان دروغین
غرب و مهدویت
پرسش و پاسخ
شهدا و امام زمان
وظایف منتظران
خانواده مهدوی
کودکان و امام زمان
مقالات
حرف دل
زائرین کوی محبت
کرامات حضرت
دیار یار
نگار خانه
همراه مهدوی
مهدی بلاگ

لحظات انتظار

امروز: جمعه 97 آذر 23
مهدی یاور امروز: 31
مهدی یاور دیروز: 29
کل مهدی یاوران: 194843

لوگو و نویسندگان وبلاگ


 شمیم انتظار
مدیر وبلاگ : نشریه حضور (مختص امام عصر عج)[159]
نویسندگان وبلاگ :
.*.هاتف.*.
.*.هاتف.*. (@)[2]

ملوسک
ملوسک (@)[1]

sheitoon
sheitoon (@)[6]


ذکر تعجیـل فرج رمز نجات بـشر است مابر آنـیـم که ایـن ذکر جهانی بـشـود

مطالب خواندنی

» عوامل پیدایش مدعیان دروغین [23]
» ماه رمضان با امام زمان [26]
» شیوه های مدعیان دروغین مهدویت [107]
» وظیفه منتظران حضرت ولیعصر [127]
» مدعیان دروغین مهدویت [674]
» سری اول کتب مهدوی مخصوص موبایل [324]
» غیبت یا حضور؟ مسئله این است! [26]
» بررسی نقش آمریکا در عصر آخر الزمان [866]
» دوره آموزش مهدویت (نگین آفرینش) [212]
» سرود های زیبا پیرامون امام زمان مخصوص کودکان و نوجوانان [302]
» خاطره ای از سید آزادگان شهید ابوترابی [368]
» دولت پایدار حق فرا می رسد [26]
» نقاشی های مهدوی ویژه کودکان [119]
» تصاویر قدیمی مسجد جمکران [159]
» ویژگى‏هاى مسجد سهله [48]
[آرشیو(15)]

آخرین یادداشت ها

کمک به نیازمندان

persian gulf

لینک دوستان

پایگاه خبری تحلیلی فرزانگان امیدوار
****شهرستان بجنورد****
جاده های مه آلود
هواداران بازی عصر پادشاهان ( Kings-Era.ir )
افســـــــــــونگــــر
حامیان ولایت
مهندس محی الدین اله دادی
رقص خون
منادی معرفت
بوی سیب
بادصبا
دوستدار علمدار
نشریه حضور
علی اصغربامری
شبستان
برادران شهید هاشمی
عموهمت من
شهریار کوچه ها
محمد قدرتی
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
جیغ بنفش در ساعت 25
شاه تور
پلاک 40 ... سرداران بی پلاک
دانلود کتاب
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کنیز مادر
مهربانی
پرسپولیس
فرزند روح الله
تجربه های مربی کوچک
هیئت فاطمیون شهرضا
*فیض زندگی*
مقاله های تربیتی
ثانیه ها...
صداقت
زازران همراه اخر
فقط من برای تو
داود ملکزاده خاصلویی
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
**قافله نت**
قلب خـــــــــــــــــــــــــــاکی
جوک پیامک مناسبتی داستان های طنز پ نه پ های جدید
fazestan
شیلو عج الله
راه را با این (ستاره ها) می توان پیدا کرد
sindrela
شیدائی
خبرهای داغ داغ
پایگاه بسیج شهید کریم مینا سرشت
مسأله شرعی
قدیسان مرگ
سرباز ولایت
سربازی در مسیر . . .
جوک و خنده
مندیر
تَرَنّم عفاف
مقالات

یا ایا صالح المهدی