سفارش تبلیغ
صبا


سخنرانی رییس جمهوری اسلامی ایران در مقر مجمع عمومی سازمان مدکتر احمدی نژادلل را می توان یکی از مژده های نوید بخش مقطع کنونی در جهت زمینه سازی ظهور حضرت حجت عج دانست سخن از آرمان مهدویت در عصر کنونی که شبکه اختاپوسی رسانه ای شیطان انسی و دشمنان علنا از نابودی دین، معنویت و خدا... و بدست گرفتن همه امور انسانها بدست دولتهای استکباری و اختاپوس صهیونیسم، سخن میرانند،حقیقتا شجاعت و شهامت و پنجه انداختن در پنجه دجال هست و ایجاد زمینه برای معرفی این آرمان و منجی موعود شیعه به میلیونها بیننده و شنونده در سراسر جهان...میلیونها انسان خسته از ظلم،‏بی عدالتی ،‏تبعیض و استثمار ...
حقا باید گفت در دورانی که سازمان ملل نه سازمان ملتها که سازمان اختصاصی منافع صهیونیسم است،‏و دژی مستحکم برای پناهندگی این رژیم مبتنی بر ایدئولوژی جهانی سازی یهودی و نژادپرستی برتر یهود بر همه ملتها و ادیان است،و به مدد سیاست صد.ر انقلاب در گفتمان این دولت مکتبی ، بار دیگر میتوان غرور آمیز فریاد زد: خیبر یهود فتح شد... چرا که مگر سازمان ملل جایی جز دژ مستحکم صهیونیست است؟ قلعه ای تو در تو و مخفی شده در حصار انواع دروغهای و توجیهات مکرآلود نظیر هلوکاست و کشتار 6میلون یهودی برای توجیه حضور این قوم جنایت پیشه در ارض موعود و تحقق آرمان جهانی یهود!
و البته فتحی با ذوالفقار کلام ... و با شمشیر دعای فرج درست در مقابل چشمان دجالهای روزگار ..همانهایی که کوچه به کوچه کشورهای اسلامی را برای پیدا کردن منجی موعود شیعه گشتند و واقعا در اندیشه صهیون زده خود بدنبال یک گروه تروریستی مخفی هستند که طبق سالها تحقیقات ایشان ، بنا به اعتقاد شیعه فعلا مخفی و غایبند اما بیکار نبوده و در صدد طرح و نقشه نابودی دجالها و سران استکبار هستند. که ناگهان اعلام حضور و  ظهور کرده و قیام جهانی و حکومت خونخوار و شاخ دجال و یهود خبیث را خواهند شکست....
و گفتن از آرمان مهدویت در برابر چشم دجالها و بیان این باور که آقای ما، موعود ما مهدی ما که از نسل پیامبر خاتم است و آمدش نزدیک؛ از نویدهای سرور انگیز دوران ماست.. همان وقتی بگوید: الیس الصبح بقریب؟
او که حسن ختامی زیبا برای وزیدن ننسیم فطرت حقجویی در نهاد انسانها برگزیده بود گفت"
ســلام بر عشـق و پرستـش،ســلام بر عــدالــت و آزادی، ســلام بر حقیقت انســــان،انسان کامل یار حقیقی و صادق انسان و سلام برشما و همه صالحان و پاکان

انشاالله این سخنرانی بار دیگر دریچه آشنایی افکار و اذهان جهان با امام مهدی عج الله بوده و ضربه مهلک دیگری بر پیکره دجال و شیطان بزرگ و زمینه سازی وسیع و جهانی برای آمادگی انسانها برای زمینه سازی ظهور امام زمان عج الله تعالی فرجه باشد...
چرا که بعد از سی و دو سال از شروع نهضت جهانی اسلامی امام زمان عجطبیعیست که باید بطور علنی در صحنها و مجامع سیاسی جهان در برابر دیده و گوش میلیاردها انسان مستضعف و دولتهای مستکبری که شکی در دجال بودن آنها و مبارزه طولانیشان برای به ارث بردن زمین و نابودی اسلام و شیعه و موعودش نیست، نام امام غایب ما فریاد شد.
معنای تز صدور انقلاب اسلامی به جهان همین بود...با منطق و بیان ..... با این ذوالفقار خیبرشکن بیان رییس جمهوری اسلامی ایران..با این افشاگری زیرکانه و صادقانه از ریا و دروغ و استثمار و استکبار ورزی شیطان بزرگ ...با این رسواگری از 11سپتامبر که بزرگترین دستاویز حمله دجالها به کشورهای اسلامی و ایجاد پایگاه در قلب خاورمیانه چون میدانند موعود در خاورمیانه ظهور میکند آن گروهی که حقا هم در جستجویش هستند در یکی از کشورهای این منطقه منتظر امرند! منتظر یاورند و به زعم آنها مشغول طراحی بزرگترین عملیات جهانی هستند!
 بنظر آنها مشغول عضوگیری نیروی نظامی و به باور ما ارتباط با دلها و قلبهای مردم مستضعف هستند...

 ادامه مطلب...

نوشته شده در دوشنبه 89/7/5 ساعت 11:28 صبح توسط: نشریه حضور (مختص امام عصر عج) | نظر | موضوع:


1) کتاب جهان امروز و پیشگویی های آخر الزمان نویسنده: اسماعیل شفیعی سروستانی لینک دانلود (حجم 107 kB)
2)
کتاب مهدویت و جنگ تمدن ها نویسنده: دکتر محمد اخوان لینک دانلود (حجم 135 kB)
3)
کتاب جزیره خضرا در ترازوی نقد نویسنده: حجه الاسلام نجم الدین طبسی لینک دانلود (حجم 135 kB)
4)
کتاب مهدویت از دیدگاه آیت الله بهجت نویسنده: محسن قنبریان لینک دانلود (حجم 111 kB)
5)
کتاب معرفت امام زمان نویسنده: بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (اصفهان) لینک دانلود (حجم 124 kB)
6)
کتاب میهمان آفتاب نویسنده: موسسه موعود لینک دانلود (حجم 106 kB)
7)
کتاب ملاقات با امام زمان نویسنده: -- لینک دانلود (حجم 110 kB)
8)
کتاب منتظران دروغین نویسنده: مصطفی صادقی لینک دانلود (حجم 104 kB)
9)
کتاب مهدی در اندیشه شهید مطهری نویسنده: سیما محمد پور دهکردی لینک دانلود (حجم 107 kB)
10)
کتاب مصلح موعهود در اقوام مختلف جهان نویسنده: محمد حسین مردانی لینک دانلود (حجم 109 kB)
11)
کتاب قران و پایان تاریخ   نویسنده: موسسه موعود لینک دانلود (حجم 107 kB)
12)
کتاب پیشگویی های نهج البلاغه در مورد حضرت مهدی نویسنده: -- لینک دانلود (حجم 103 kB)
13)
کتاب تشرف آیت الله نمازی نویسنده: عبد الحسین ترکی لینک دانلود (حجم 111 kB)
14)
کتاب ازتولد تا غیبت نویسنده: محمد حق وردی لینک دانلود (حجم 102 kB)
15)
کتاب ضرورت انس با موعود نویسنده: عزیز الله حیدری لینک دانلود (حجم 107 kB)

مرتبط:
» سری اول کتب مهدوی مخصوص موبایل
» نرم افزار کتابخانه مهدویت با عنوان المنجی


نوشته شده در شنبه 89/6/13 ساعت 2:47 عصر توسط: نشریه حضور (مختص امام عصر عج) | نظر | موضوع:


سلام دوست من :

خوبی گلم ؟ نمی دونم الان که داری این نوشته هارو میخونی ساعت چنده؟ اصلا روزه یاشب ؟
اما فرقی نمی کنه، چون مهم اینه که چشات رد کلمات رو میگیره وتوی سفیدی کاغذ مبهوت نمی مونه، تاحالا شده باخودت خلوت کنی؟ تنهای تنها، خودت باشی وخودت، شده یه مدتی رو اختصاص بدی به مرور لحظه هایی که ازدستت در رفتن، شده یه وقت خسته باشی ازهمه کس وهمه چیز، اصلا حوصله خودت رو هم نداشته باشی یا اینقدرازدست کسی یاحتی خودت ناراحت بشی که احساس کنی یه آن همه ذرات وجودت ازهم پاشید ، فقط می خوای یه راهی رو پیدا کنی برای فراراز واقعیت ، حتما برات پیش اومده یکی قربون صدقت بره یا دم ازرفاقت بزنه ،اصلا خودت چطور؟
شده حس کنی عاشق صفای یکی شدی یا اینقدردوست داریش که همه چی تو براش میدی ؟  فکرمیکنی چقدرپایه رفاقتی ، توکه دم میزنی واقعا حاضری جونتم بدی براش؟اطرافیانت تاچه حدی دلسوزتن ؟چقدرحاضرن از خودشون بگذرن؟ 

برگردیم به همون خلوتی که گفتم ،یادت که هست، یه نگاه کن اون بالا!!!

خب شده ازخودت سوال کنی چرا کارمیکنی ؟چرا درس میخونی ؟اصلا چرا هرروز کارای تکراری انجام میدی ؟چرا دوست داری دیگران دوست داشته باشن ؟ حالا این همه عمرکردی ،چیکار کردی واسه پدرمادرت یاهرکس دیگه که دوسش داری ؟ میگی چرا اینهمه سوال میپرسم، خوب اینا توذهن همه ما آدما هست ،اما یکی مثل من داره بیرون میکشه ازذهنش ،بعضی هاهم خودشون رو زدن به بی خیالی وفقط میخوان وقتشون بگذره ،اینکه چطوری مهم نیست !!!
فکرمیکنی خوشبختی ؟جوابش سخته نه ؟ البته نه برای کسایی که منطقی ان وواقع بین چون مونده خوشبختی تونظرت چی باشه ، چرا ما آدما همیشه میخوایم خوشبخت تراز دیگران باشیم نه اینکه فقط خوشبخت باشیم، بذاریه جوردیگه بگم ، تاحالا شده ازکسی که اصلا توقعش رو نداری برخورد بد ببینی یاکاری کنی براش ،واون به جای اینکه ازت تشکرکنه ،نمکدونتم بشکنه ،اونوقت دفعه بعد اصلا دلت نخواد براش تره هم خورد کنی یا حالا اگه خیلی دل رحمی ،کمکش کنی اما ته دلت یه جوریه؟

همه این سوالارو بذاریه طرف اتاقک ذهنت بیا این طرف ، باکی بیش تررودربایستی داری یا ازش خجالت میکشی ، نگو هیشکی که امکان نداره ،بالاخره یکی هست که ازش حیا میکنی یا لااقل هرکاری رو جلوش نمیکنی یااگه برات کاری کرد،درمقابل ازش تشکرمیکنی یاجبران میکنی ،اگه عصبانیت کرد ،روتو ازش برمیگردونی یا حداکثرسرش دادمیزنی وخودت رو خالی میکنی ، فکرکنم حدس زدی ته حرفام میرسه کجا ؟

خوب بی انصاف یکم سرچ کن توخودت ، ببین یکی هست هرچی خواستی بهت داده ،منظورم آرزوهات نیست ،هروقت خواستی عقده های دلت رو سرش خالی کردی ، هرجورخواستی باهاش حرف زدی ، بدون اینکه حرمتشو نگه داری وبدونی که اینی که داری ازش شکوه میکنی همونی که دوباره میری سراغش ،تازه اینهمه ازش خواستی بهت داد یه بارشد درمقابل منت سرت بذاره یا چیزی ازت بخواد ؟؟؟
نگو نماز وروزه ،که منفعتش میره توجیب خودمون ، نه فکرکنی من که اینارو میگم خودم بهتراز توام ،نه بابا همچین خبرام نیست ، خودمونیم دیگه، داریم حرف میزنیم ، میدونی ما فقط بلدیم قیل وقال کنیم که خدا، چرا فلان چیزو بهم نمیدی !!!بدون اینکه بلد باشیم چطوری بگیم، شده تاحالا به جای شکایت ازخداوزمان وزمین وضوبگیری دورکعت نماز حاجت بخونی وآخرش ازته دل ،دقت کن ازته دل نه فقط رو زبون ،ازخدا حاجتتو بخوای واون نده ؟بیا ازامشب امتحان کنیم ، باشه همدل من ، ممنون مهربونم ، دیگه واسه امشب بسه خستت کردم ، چشماتو ببند ،بعدش فرض کن ذهنت یه اتاق خالی که فقط تویی بایه قلموی سفید که همه جارو رنگ سفید میزنی ،باهرحرکت دستت ،همه افکارو بریز بیرون،یه نفس عمیق بکش ،سبک میشی ،اگه بخوای ، حالا دستت رو بده به من وبایه یاعلی بلند شو ، یه لبخندم بزن به زندگی بعد رو کن به سمت قبله یه سلام بده به امام زمان بعد دستاتو بالابگیرو برای ظهور آقامون دعاکن : الهم عجل لولیک الفرج.


نوشته شده در پنج شنبه 89/5/21 ساعت 1:7 عصر توسط: نشریه حضور (مختص امام عصر عج) | نظر | موضوع: حرف دل


.:: حلول ماه مبارک رمضان را به شما تبریک عرض می کنیم ::.

بازخوانی عوامل پیدایش مدعیان دروغین مهدویّت و گرایش مردم به آنان
4. فزون طلبی و زیاده خواهی
دلبستگی به دنیا، یکی از زمینه‌های افکار التقاطی و منحرف است که متأسفانه دامن اندیشه مهدویت را نیز در بر می‌گیرد. این زیاده خواهی و دنیاطلبی، تحت عناوین مختلفی می‌گنجد که عبارتند از:
4-1. تضعیف رقیب
در طول تاریخ می‌بینیم عده‌ای برای تضعیف رقیب و در کشاکش رقابت‌های سیاسی و نظامی، اندیشه اصیل مهدویت را هم بی‌نصیب نگذاشته و با اتهاماتی واهی، رقیب را به ادعای مهدویت متهم می‌کنند؛ برای مثال عده‌ای بر این باورند که «مختار بن ابی عبیده ثقفی» برای پیشرفت نهضت و قیامش مهدویت «محمد بن حنفیه» را مطرح کرد؛ ولی بررسی‌ها و کاوش‌های تاریخی، ما را به این نکته رهنمون می‌سازد که این، اتهامی واهی است؛ زیرا دشمنان مختار درصدد بودند که اولاً: چهره قیام مختار را از حالت یک قیام مذهبی به یک قیام اعتقادی تبدیل کرده و آن را بدعتی در دین اسلام معرفی نمایند. ثانیاً: این تبلیغات منفی، بهانه‌ای برای سرکوب دیگر قیام‌های شیعی باشد (صفری فروشانی، 1378: ص85 و 86). ادامه مطلب...

نوشته شده در چهارشنبه 89/5/20 ساعت 9:5 عصر توسط: نشریه حضور (مختص امام عصر عج) | نظر | موضوع: مدعیان دروغین


بازخوانی عوامل پیدایش مدعیان دروغین مهدویّت و گرایش مردم به آنان
چکیده 
اندیشه مهدویت، در راه رسیدن به مقصود، ممکن است در دریای پرتلاطم حوادث، با موانعی روبه رو شود. شرط رسیدن به ساحل نجات در درجه اول، تقویت نیروی محرک این گفتمان و در درجه دوم، شناخت و رفع موانع احتمالی است.
«متمهدان» و «مدعیان دروغین»، مفهوم و انگاره‌ای هستند که تأمل در آن‌ها، برای همگان پر جاذبه است. عده‌ای دوست دارند بدانند چرا در طول تاریخ، و در حوزة مهدویت، با چنین ادعاهایی رو‌به‌رو هستیم؟
با رخ‌نمایی این‌گونه پرسش‌ها و پرسش‌های دیگر، موضوع مورد بحث، اهمیت ویژه‌ای یافته است؛ اما مهم، روشمند کردن پژوهش در این زمینه است. تحلیل پیامدها، آثار و خاستگاه‌های مدعیان دروغین، در گرو شناخت دقیق عوامل پیدایش آنان است.
نگارنده در این مقاله، علل زمینه ساز، علل تسهیل کننده و علل شتاب زای پیدایش مدعیان دروغین و گرایش مردم به آنان را نقد و بررسی می‌کند. ادامه مطلب...

نوشته شده در دوشنبه 89/5/18 ساعت 1:55 عصر توسط: نشریه حضور (مختص امام عصر عج) | نظر | موضوع: مدعیان دروغین

<   <<   6   7   8   9   10   >>   >

منوی اصلی

 RSS 
صفحه نخست
نرم افزار مهدوی شمیم انتظار
دوره آموزش مهدویت - نگین آفرینش
زندگی نامه حضرت
حکومت در زمان غیبت
مدعیان دروغین
غرب و مهدویت
پرسش و پاسخ
شهدا و امام زمان
وظایف منتظران
خانواده مهدوی
کودکان و امام زمان
مقالات
حرف دل
زائرین کوی محبت
کرامات حضرت
دیار یار
نگار خانه
همراه مهدوی
مهدی بلاگ

لحظات انتظار

امروز: جمعه 97 آذر 23
مهدی یاور امروز: 31
مهدی یاور دیروز: 29
کل مهدی یاوران: 194843

لوگو و نویسندگان وبلاگ


 شمیم انتظار
مدیر وبلاگ : نشریه حضور (مختص امام عصر عج)[159]
نویسندگان وبلاگ :
.*.هاتف.*.
.*.هاتف.*. (@)[2]

ملوسک
ملوسک (@)[1]

sheitoon
sheitoon (@)[6]


ذکر تعجیـل فرج رمز نجات بـشر است مابر آنـیـم که ایـن ذکر جهانی بـشـود

مطالب خواندنی

» عوامل پیدایش مدعیان دروغین [23]
» ماه رمضان با امام زمان [26]
» شیوه های مدعیان دروغین مهدویت [107]
» وظیفه منتظران حضرت ولیعصر [127]
» مدعیان دروغین مهدویت [674]
» سری اول کتب مهدوی مخصوص موبایل [324]
» غیبت یا حضور؟ مسئله این است! [26]
» بررسی نقش آمریکا در عصر آخر الزمان [866]
» دوره آموزش مهدویت (نگین آفرینش) [212]
» سرود های زیبا پیرامون امام زمان مخصوص کودکان و نوجوانان [302]
» خاطره ای از سید آزادگان شهید ابوترابی [368]
» دولت پایدار حق فرا می رسد [26]
» نقاشی های مهدوی ویژه کودکان [119]
» تصاویر قدیمی مسجد جمکران [159]
» ویژگى‏هاى مسجد سهله [48]
[آرشیو(15)]

آخرین یادداشت ها

کمک به نیازمندان

persian gulf

لینک دوستان

پایگاه خبری تحلیلی فرزانگان امیدوار
****شهرستان بجنورد****
جاده های مه آلود
هواداران بازی عصر پادشاهان ( Kings-Era.ir )
افســـــــــــونگــــر
حامیان ولایت
مهندس محی الدین اله دادی
رقص خون
منادی معرفت
بوی سیب
بادصبا
دوستدار علمدار
نشریه حضور
علی اصغربامری
شبستان
برادران شهید هاشمی
عموهمت من
شهریار کوچه ها
محمد قدرتی
یه دختره تنها
ورزشهای رزمی
جیغ بنفش در ساعت 25
شاه تور
پلاک 40 ... سرداران بی پلاک
دانلود کتاب
اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
کنیز مادر
مهربانی
پرسپولیس
فرزند روح الله
تجربه های مربی کوچک
هیئت فاطمیون شهرضا
*فیض زندگی*
مقاله های تربیتی
ثانیه ها...
صداقت
زازران همراه اخر
فقط من برای تو
داود ملکزاده خاصلویی
*مظلومیت اهل البیت(علیهم السلام)*
**قافله نت**
قلب خـــــــــــــــــــــــــــاکی
جوک پیامک مناسبتی داستان های طنز پ نه پ های جدید
fazestan
شیلو عج الله
راه را با این (ستاره ها) می توان پیدا کرد
sindrela
شیدائی
خبرهای داغ داغ
پایگاه بسیج شهید کریم مینا سرشت
مسأله شرعی
قدیسان مرگ
سرباز ولایت
سربازی در مسیر . . .
جوک و خنده
مندیر
تَرَنّم عفاف
مقالات

یا ایا صالح المهدی